MANIKÚRA

Manikúru dělám suchou, bez namáčení do lázně. Pracuji s přípravky značek OPI a CND.
Začínám úpravou délky a tvaru nehtu, pak úpravou kutikuly a ztvrdlé kůže kolem nehtu, následuje leštění nehtu.
Na přání klientky aplikuji P-Shine manikúru (vlešťování včelího vosku do nehtu). Poté vmasíruji výživný olej do kůže kolem nehtu a výživný krém na pokožku rukou.
Nakonec aplikuji lak a to buď jen výživný nebo barevný značky OPI, CND Vinylux, popřípadě aplikuji CND Shellac tvrzený UV světlem

Gerlach Technik
FRANCOUZSKÁ MANIKÚRA

Stále populární francouzská manikúra byla jedním z prvních inovací pana Jeffa Pinka. Podnětem k tomu byla žádost Hollywoodských producentů, kteří hledali vhodný odstín laku, hodící se ke kostýmům hereček během natáčení. Během jedné pařížské módní show Jeff Pink zjistil, že modelky používají bílou tužku ke zvýraznění špičky svých přírodních nehtů. Nehty pak měly svěží, čistý a přirozený vzhled, který se hodí ke každému stylu. Zbýval už jen krůček k vytvoření odpovídajících barev a vhodných odstínů, které se staly světoznámou Francouzskou manikúrou, jež je dodnes nejpopulárnějším lakováním na světě.

GEHWOL
MODELÁŽ NEHTÚ

Modeláž nehtů preferuji v co nejpřirozenější formě, tzn. co možná nejkratší a nejtenčí.
Aplikaci umělé nástavby nehtu dělám pouze v případě, pokud má klientka svůj vlastní nehet poškozený, popřípadě okousaný.
V případě, že má klientka alespoň částečně odrostlý přírodní nehet, snažím se jí přesvědčit, aby si své nehty nechala pouze zpevnit gelem, bez lepení umělého nehtu. Tato forma zpevňování nehtu gelem je přirozenější a šetrnější k přírodnímu nehtu. Stačí 14 dní a tyto zpevněné nehty povyrostou o cca 1 milimetr.

Gerlach Technik