MEDICIÁLNÍ PEDIKÚRA

Medicinální nebo-li přístrojová suchá pedikúra si získává stále více příznivců. Jde o významnou pomoc při prevenci a péči o naše nohy.
Suchá (přístrojová nebo také medicinální) pedikúra je moderní metoda ošetření pomocí vysokootáčkových fréz tzv. nasucho - pokožka nohou je ošetřena bez předchozího namočení ve vodě. Práce probíhají na dezinfikovaných nohách, odbroušením postižených míst brusnými nástavci.
Ošetření se provádí výbrusem frézkami z vysoce kvalitních materiálů. Bruska pracuje ve vysokých otáčkách a je společně se systémem odsávání, čištění, desinfekce a sterilizace kompletně pojata do jednotného programu, který zajistí absolutně hygienický postup. Touto metodou je zaručena bezbolestnost a bezkrevnost celého ošetření. Zrohovatělá kůže je odstraňována fyziologicky přirozeným způsobem - broušením, při kterém nedochází k porušení integrity kůže. I ošetření nehtů pomocí přístrojové pedikúry je pečlivější a šetrnější, při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelné. Také ošetřování bolestivých mozolů a otlaků pomocí fréz je nejen rychlé a dokonalé, ale suchá pedikúra je hlavně fyziologicky přirozený způsob ošetření, neboť nedochází k porušení integrity kůže.
Ošetření má velký význam pro rizikové skupiny lidí s onemocněním žil či tepen DK, diabetiků a u neuropatií (snížená citlivost nohy vůči bolesti), u kterých je velké riziko poranění při provádění klasické pedikúry (mokrou cestou). Přístrojová pedikúra nabízí kromě velmi žádaného estetického ošetření též prakticky bezbolestné řešení takových problémů, jako jsou např. zarostlé nebo ztluštělé nehty, odstraňování kuřích ok pomocí speciální frézy apod. Suchá pedikúra svou podstatou snižuje hygienická a zdravotní rizika.

Gerlach Technik
Kosmetika péče o nohy

Kosmetika péče o nohy GEHWOL je výsledkem 135 let zkušeností kombinovaných s moderním výzkumem a rozvojem. Všechny výrobky GEHWOL obsahují přírodní látky a jsou dermatologicky testovány. Výrobky GEHWOL zmírňují nejen potíže, ale zvláště oživují, osvěžují a starají se o příjemné, přirozené ošetření Vašich nohou. Jsou lehce přijímány pokožkou díky kombinaci přírodních tuků a éterických olejů, jakož i vysoce účinných rostlinných extraktů. Krémy, spreje nebo koupele GEHWOL nabízí celkovou šířku působení výrobků na ošetření všech problémů nohou, tzn. působí proti pachu, plísni, pocení, pálení, únavě a bolestem, při popraskané pokožce, studených nohách, únavě a těžkých nohách. Doplňkem jsou osvědčené GEHWOL náplasti a ochranné prostředky.Výrobky řady Gehwol Fusskraft zakoupíte pouze v pedikérských salonech.

GEHWOL